Bakır Hurda Alınır

Hurdacılık alanında en değerleri hurdaların başında Bakır gelmektedir. Ülkemizde ve Dünya’da bakır kullanımı oldukça yaygın ve önemli alanlardadır. Bakırın ısı ve elektrik iletimi nedeni ile ısıtma ve soğutma endüstrisinde payı çok fazladır. Bu sebeple hurda satışında değeri her zaman olan ve fiyatı yüksek hurda çeşitleri arasında yer alır. Firmamız Bakır hurdacısı olarak satmak istediğiniz bakır hurdalara en iyi fiyatı veriyor ve adresinizden aynı gün alım yapıyoruz.

Bakırın çok çeşitli türleri bulunur ve hepsi geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Hurda soyma bakır malzemeside bu çeşitler arasında fiyatı en yüksek olanıdır. Enerji ve elektrik sektöründe kullanılmakta olan Bakır kablolar hurdacılar tarafından özel endüstriyel makinelerde soyma işlemi gerçekleştirmektedir.

Soma bakır işlevini yitirmiş, rengi solmuş, lekeli olması durumunda Kırkambar olarak fiyatlandırılır. Bakır hurdacısı olarak her iki türde de alım yapıyoruz. +90 534 823 42 06 numaradan bize ulaşarak hemen satış yapabilirsiniz.

Hurda Soyma Bakır

Hurdanın kalitesine göre fiyatlar belirlenirken anlık olarak kur kaynaklı değişkenliklerde gösterebilmektedir. Piyasada ortalama Soyma Bakır Hurdası Kg olarak fiyatlandırılmaktadır. Ancak güncel ve anlık hurda soyma bakır fiyatları için bize ulaşınız. Tam net fiyatların malzemelerin yerinde tespiti ile belirlenecektir.

Lama bakır hurdası satma istiyorsanız firmamız uzmanlarından hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Sanayi ve çeşitli endüstrilerde kullanılmakta olan Lama bakır hurdaların söküm işlemi yada kesim işleminizide yapmaktayız. Yüksek akıma sahip alanlarda, orta ve düşük voltaj anahtarlarında, çeşitli trafolarda, elektrik enerji panolarında, baz istasyonları ve daha bir çok alanda Lama bakır kullanımı yapılır.

Dünyada hurda piyasası içinde ciddi bir öneme sahip olan bu hurdanın günlük fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sadece birim kilo fiyatları bazen yeterli olmaz. Fiyat alırken nakliyesi, söküm ve kesim işleri ve diğer işçilikler hesaplanmalıdır. Lama bakı dışında diğer tüm Hurda bakır çeşitlerinde alım yapmaktayız.

Çıkma Lama Bakır Hurdası

Firmamız yaklaşık 10 yıldır Çıkma lama bakır hurda alımını yapmaktadır. Elinizde bulunan hurdanın niteliği ve kilosu hakkında bilgi vermeniz halinde aynı gün adresinize Hurdacı ekibimizi göndermekteyiz. Adrese gelecek hurdacımız yerinizde nitelik belirleme yapacak, kilo tartım işlemi gerçekleştirip fiyat teklifi verecektir.

Bakırın işlenmesi sırasında ortaya çıkacak toz veya en ufak parçaların bütününe Bakır talaşı denir. Torna işlemine tabi tutulan Bakırın bu ufak parçaların aynı üretimde kullanılması zor olduğundan hurdacılar tarafından talaş olarak satın alınır ve tekrar geri dönüşüme gönderilir. Firmamız bir çok Fabrika ile anlaşmalı olarak Bakır hurda talaşı alımı yapmaktadır. En yüksek alım fiyatları ile sizlerde firmamızla çalışabilirsiniz.

Bakır Talaşı

Bakırın talaş ile birlikte tüm çeşitleri değerli ve kilogram fiyatı yüksektir. Bakır hurda alımını aralıksız yapan firmamız müşterilerine yerinde keşif ve fiyat teklifi hizmeti de vermektedir. Bakır kızıl talaş ve diğer tüm talaş hurda fiyatlarından güncel fiyatları telefonda vermekteyiz.

Bakır hurdanız mı var? Ankara’da bakır alan yerler mi arıyorsunuz? Ankara Hurdacı 06 olarak hizmetinizdeyiz. Bakır satmak istiyorum, bakır nereye satılır? diyorsanız hurdanızı eksik tartmadan, değerinde ödeme yapıyoruz. Ayrıca, bakır alan firmalar arasında bakır fiyatlarını fabrika fiyatlarına oldukça yakın seviyede tutuyoruz.

Bina yıkımı, fabrika yıkımı, ev tadilatı gibi hurda oluşan işlerinizde Ankara Hurdacı 06 ’yı aramanız halinde uzman kişilere ulaşmış olacaksınız ve hurdalarınızdan anında maksimum kar elde edecek, ülkenin, doğanın ve çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Özellikle çelik üretiminde ve diğer pek çok sektörde bakır hurdanın kullanımı bulunmaktadır. Bakır hurda ülkemizde çok fazla kullanım alanı olan ürün olma özelliği taşır ki geri dönüşüme kazandırılması ile çevreye zararı azaltırken, ülke ekonomisine ve toplumun gelişimine katkıda bulunur. Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle bakır hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır. Ankara Hurdacı 06 , uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile bakır hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. bakır hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Firmamızdan Bakır Hurdalarınız için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

BAKIR HURDASI ALDIĞIMIZ BÖLGELER

Akyurt Hurda Bakır Alınır, Altındağ Hurda Bakır Alınır, Ayaş Hurda Bakır Alınır, Bala Hurda Bakır Alınır, Beypazarı Hurda Bakır Alınır, Çamlıdere Hurda Bakır Alınır, Çankaya Hurda Bakır Alınır, Çubuk Hurda Bakır Alınır, Elmadağ Hurda Bakır Alınır, Etimesgut Hurda Bakır Alınır, Evren Hurda Bakır Alınır, Gölbaşı Hurda Bakır Alınır, Güdül Hurda Bakır Alınır, Haymana Hurda Bakır Alınır, Kalecik Hurda Bakır Alınır, Kazan Hurda Bakır Alınır, Keçiören Hurda Bakır Alınır, Kızılcahamam Hurda Bakır Alınır, Mamak Hurda Bakır Alınır, Nallıhan Hurda Bakır Alınır, Polatlı Hurda Bakır Alınır, Pursaklar Hurda Bakır Alınır, Sincan Hurda Bakır Alınır, Şereflikoçhisar Hurda Bakır Alınır, Yenimahalle Hurda Bakır Alınır,

Ankara Hurdacı 06 Hurda Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri WhatsApp uygulaması ve +90 534 823 42 06 nolu telefonlara elinizdeki hurdanın fotoğraflarını çekip gönderdiğinizde anında dönüş alacaksınız.

Hurda Piyasası içinde en hızlı ve fiyat veren firmayız

Bir yanıt yazın