Çinko Hurdası Alınır

Ankara merkez ve Sincan başta olmak üzere Ankara’nın her yerinde her türlü çinko hurdalarınızı değerinden, yerinde nakit olarak alıyoruz. Hurda satışı yapılırken güncel fiyatlandırma kullanılır. Firmamız Ankara Hurdacı 06 ile yapacağınız hurda satışında ya da hurda alımında en yüksek hurda satışı fiyatları ile hareket edilir. Yani kazançlı olan siz olursunuz. 

Alınan hurdalar; alüminyum hurda, çinko hurda, demir hurda, kablo hurda, çelik hurda, metal hurda, sarı hurda, krom hurda, profil hurda, soyma çinko hurda ve beyaz eşya hurdadır.  Her birinin alım ve satım fiyatı birbirinden farklıdır. Hurda fiyatları, atığın çalışır durumunda iken maddi değerleri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Sizinde elinizde çinko hurdası varsa bizi arayıp ücretsiz bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Hurda Çinko Kullanım Alanları ve Özellikleri

Erime noktası düşük ve kırılgan bir madde olan çinko; günümüzde genellikle damların kaplanmasında, basım işlerinde pil yapımında, sanat eşyaları yapımında ve çatı olukları faaliyetlerinde kullanılır. Bunun yanı sıra yine çinko, sağlık ve eczacılık alanlarında da kullanılmaktadır. Çinko madeninin eritilmesi ve dolayısıyla geri dönüştürülmesi oldukça kolaydır. Bu nedenle düşük ısılarda erir ve diğer madenlere bileşke oluşturabilir. Öyle ki içerisinde alaşım olan neredeyse tüm madenlerin içerisinde çinko bulunmaktadır.

Hurda Çinko Çeşitleri

Hurda çinko türleri çinko levha ve külçe çinko olarak bilinmektedir. Ancak bu iki türe bağlı olarak; çatı oluk çinko, sac çinko çeşitleri ortaya çıkmıştır. Diğer elementlerle alaşımı oldukça kolay olan çinko, diğer madenler için de vazgeçilmez bir madendir. Çünkü gerek bakır gerek alüminyum gerekse diğer birçok maden içeriğinde çinko barındırmaktadır. Muhtevasındaki bu çinko madenlerin sertlik derecesini arttırmakta ve dayanıklılık kazandırmaktadır. Hurda çinko kalite ve özellik olarak diğer hurda ve madenlere göre yumuşak ve eritilmesi kolay bir hurda türüdür. Bununla beraber hurda çinko türlerinden olan külçe çinko hurda galvaniz işlerinde ve herhangi bir malzemenin parlatılması için kullanılmaktadır.

Hurda Çinko Madeninin Geri Dönüşümü

Alüminyum ve bakır madenlerinden sonra en yaygın kullanılan ürün olan çinko, geri dönüşüm sektörü için çok değerli bir üründür. Bu değerini biraz da diğer madenlere borçludur. Örneğin sarı madeni varlığını çinko madenine borçludur. Öyle ki sarının niteliğini içerisindeki çinko ve bakır karışımları belirlemektedir. Bu derece önemli olan hurda çinko eritilerek diğer madenlerin içeriğine entegre edilebilmektedir. Çinko madeninin çoğunluğunun ithalata dayalı olması nedeniyle hurda çinko o yönden de önem arz etmektedir. Eritim fabrikalarında geri dönüştürülen hurda çinkolar üretimde yeniden kullanılmaktadır. Bu durum gerek şahıs sermayesine gerekse ülke sermayesine katkı sunmaktadır.

Ülke adına böylesine önemli fonksiyonlardan birisi olan hurda çinko konusunda Ankara Hurdacı 06 olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkına vararak, çinko geri dönüşümünde önder firmalardan birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız güvenle hurda çinko ve diğer hurdalar konusunda hizmetlerimiz tüm hızıyla sürmektedir. Ürün listemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgi için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Firmamızdan Çinko Hurdalarınız için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

HURDA ÇİNKO ALDIĞIMIZ BÖLGELER

Akyurt Hurda Çinko Alınır, Altındağ Hurda Çinko Alınır, Ayaş Hurda Çinko Alınır, Bala Hurda Çinko Alınır, Beypazarı Hurda Çinko Alınır, Çamlıdere Hurda Çinko Alınır, Çankaya Hurda Çinko Alınır, Çubuk Hurda Çinko Alınır, Elmadağ Hurda Çinko Alınır, Etimesgut Hurda Çinko Alınır, Evren Hurda Çinko Alınır, Gölbaşı Hurda Çinko Alınır, Güdül Hurda Çinko Alınır, Haymana Hurda Çinko Alınır, Kalecik Hurda Çinko Alınır, Kazan Hurda Çinko Alınır, Keçiören Hurda Çinko Alınır, Kızılcahamam Hurda Çinko Alınır, Mamak Hurda Çinko Alınır, Nallıhan Hurda Çinko Alınır, Polatlı Hurda Çinko Alınır, Pursaklar Hurda Çinko Alınır, Sincan Hurda Çinko Alınır, Şereflikoçhisar Hurda Çinko Alınır, Yenimahalle Hurda Çinko Alınır,

Ankara Hurdacı 06 Hurda Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri WhatsApp uygulaması ve +90 534 823 42 06 nolu telefonlara elinizdeki hurdanın fotoğraflarını çekip gönderdiğinizde anında dönüş alacaksınız.

Hurda Piyasası içinde en hızlı ve fiyat veren firmayız

Bir yanıt yazın