Sincan Hurda Alımı

Hurda alım satımını yapan Ankara Hurdacı 06 Geri Dönüşüm sayesinde daha tasarruflu bir kazanım açığa çıkıyor. Hurda malzemelerin tekrardan işlenerek geri kullanılabilir hale getirilmesini sağlamaktayız. Geri dönüşüme katkı sağlayacak olan hizmetlerimiz sayesinde daha yaşanabilir bir çevrenin oluşturulması mümkün hale gelir. Sincan bölgesinde hurda işini kaliteli yürüten işletmemize başvurarak hurda alım ve satımın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Şahıslardan, endüstriyel/üretim işletmelerinden ve diğer hurda satıcılarından elde edilen hurda metalleri satın alıyor ve işliyoruz. İhaleler, açık artırmalar ve doğrudan satışlar yoluyla. Yönetebileceğimiz minimum veya maksimum atık malzeme miktarına sahip değiliz, bu nedenle atık yönetimi ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Ankara Hurdacı 06 size hurdalarınızı satmak istediğinizde çözüm sağlayabilir. Ankara Hurdacı 06, hurda işinde on yıldan fazla deneyime sahiptir ve hem tedarikçiler hem de fabrikalar ile uzun süreli iş ilişkilerine sahiptir.

Dalgalanan hurda metal fiyatlarını sürekli izliyoruz ve hurda metaliniz için size her zaman mümkün olan en iyi fiyatı sunmaktayız. Basım, Mühendislik ve İmalat gibi sektörlerin tümü, Pirinç, Bakır, Çelik, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum ve Orbe Çelikleri gibi değerli hurda metal atıkları satın alınır.

Firmamız tüm bu tür metallerde lider bir Hurda Alıcısı ve Hurda Satıcısıdır.

Hurdaların toplanarak ekonomiye yeniden kazandırılması öz kaynakların kullanılması bakımından önemli bir iştir. Doğanın temizliği ve doğal dengenin korunması konusunda da hurdacılık ciddi bir katkı sağlar. Ankara Hurdacı 06 firması olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor, etik ilkelere saygılı bir anlayışla ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Ankara genelinde yürüttüğümüz faaliyetlerimiz Sincan çevresinde de devam ediyor.

Toptan Olarak Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Fabrika ve benzeri alanlardaki imalat artığı hurdaları, ev ve iş yerlerinde kullanım ömrünü tamamlayan eşyaları, inşaat artıklarını, farklı metallerden oluşan atık malzemeleri hurda olarak satın alıyoruz. Aşağıdaki türlerde hurda eşyaların satışını yapmak isteyenler firmamıza ulaşarak adres verebilir:

* Ev ve iş yerlerinde kullanılmış, geri dönüşümle kazanılabilecek eski elektronik eşya bilgisayar ve benzeri atıklar
* Alüminyum, demir, bakır, krom, çinko, paslanmaz, pirinç ve benzeri değerli metallerden oluşan atıklar
* Bakır kablolar (Soyulmuş ya da soyulmamış olabilir)
* Fabrika ve imalatlardaki cnc ve diğer freze gruplarından arta kalan imalat talaşları
* Eski binaların yıkımında ortaya çıkan metal atıklar ve inşaat fazlalıkları
* Hurda Kalorifer Kazanları
* Çelik çatı sökümlerinden arda kalan hurdalar
* İkinci el hurda konteynırlar

Sayılan türlerdeki ve hurda olarak kıymeti olan diğer tüm malzemeleri değerinde satın alıyor ve ekonomiye kazandırıyoruz.

Demir Hurdası Alımı, Kablo Hurdası Alınır, Çinko Hurdası Alınır, Alüminyum Hurdası Alınır, Tel Hurdası Alınır, Şantiye Hurdaları Alınır, Kurşun Hurdası Alınır, Sarı Pirinç Hurdası Alınır, Bakır Hurda Alınır, Krom Hurdası Alınır, Profil Hurdası Alınır, Akü Hurdası Alınır, Klima Hurdası Alınır, Kombi Hurdası Alınır, Beyazeşya Hurdası Alınır, Sincan hurda alımı, Sincan hurdacı, Sincan hurda alım satım, Sincan hurda alan yerler, Sincan hurda alan firmalar, Sincan hurda alımı, Sincan hurda satımı, Sincan hurdacılar, Sincan hurdacılar sitesi, Sincan değerinde hurda, Sincan değerinde hurda alımı, Sincan yıkım hurdası, Sincan hurda karşılığı yıkım, Sincan hurda yıkım işleri, Sincan hurda karşılığı yıkım yapan firmalar, Sincan hurda eşya, Sincan ikinci el hurda, Sincan ikinci el eşya, Sincan hurda yıkım firmaları, Sincan hurda alanlar, Sincan demir hurdası, Sincan yıkım ihalesi, Sincan hurda demir, Sincan hurda bakır, Sincan fabrika söküm, Sincan alüminyum hurdası, Sincan krom hurdası, Sincan hurda karşılığı bina yıkımı, Sincan hurda bakır, Sincan Hurda Alımı, Sincan Hurda Alımı, Etimesgut Hurda Alımı, Yenikent Hurda Alımı, Batıkent Hurda Alımı, Elvankent Hurda Alımı, Çayyolu Hurda Alımı, Ümitköy Hurda Alımı, Kahramankazan Hurda Alımı, Temelli Hurda Alımı,

Ankara Hurdacı 06 Hurda Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri WhatsApp uygulaması ve +90 534 823 42 06 nolu telefonlara elinizdeki hurdanın fotoğraflarını çekip gönderdiğinizde anında dönüş alacaksınız.

Hurda Piyasası içinde en hızlı ve fiyat veren firmayız

Bir yanıt yazın