Tel Hurdası Alınır

Tel hurdası sahibiyseniz ve hurdalarınızı satmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Tel hurdaları telin türüne göre ayrı fiyatlandırılır. Bakır, demir ya da alüminyum olma durumuna göre tel hurdası ayrı ayrı değerlendirilir. Tel hurdalarınızı satmak ve bir an önce geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamak için hemen iletişime geçin.

Geri dönüşüm sektörü içerisinde önemli bir pazar payı bulunan hurda kablo, farklı kablo kategorilerinin tekrar geri kazandırılmasından oluşmaktadır. Özellikle sanayi içerisinde yoğun bir kullanım alanına sahip olan hurda kablo kategorisi, çeşitlerine göre farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımını tamamlayan bu kablolar, hurda firmaları tarafından değerinde tekrar alınıp geri dönüşümü sağlanmaktadır. Bu açıdan oldukça merak edilen hurda kablo fiyatları 2023 yılı içerisinde kablo türlerine göre oluşmaktadır.

Fiyatlar için iletişim numaramızı arayın.

Hurda kablo fiyatları  yılı için hurdanın miktarına ve kablonun çeşidine göre belirlenmektedir. Uzman ekiplerin yerinde gerçekleştirdiği analizler doğrultusunda kablolarınız adresinizden teslim alınmaktadır. Çeşidi belirlenen kablolar, miktarlarına göre ücretlendirilmektedir. Değerinde sunulan kilogram fiyatına göre belirlenen hurda ücretleri, güvenle tarafınıza ödenmektedir. Bu sayede hem ülke ekonomisine hem de kendi cebinize hurdalarınız katkı sağlamaktadır. Hurda kablo geri dönüşümü içerisinde satın alınan tüm kablolar, tekrar geri kazanılarak kullanıma sunulmaktadır. Bu noktada tüm hurda kablo çeşitlerini hurda firmaları, güncel şekilde oluşturulan fiyatlandırmaya göre satın almaktadır. Hurda kablo alım satımı yapan en iyi fiyatı veren 1. numara firma Ankara Hurdacı 06 dır.

Firmamızdan Tel Hurdalarınız için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

TEL HURDASI ALDIĞIMIZ BÖLGELER

Akyurt Hurda Tel Alınır, Altındağ Hurda Tel Alınır, Ayaş Hurda Tel Alınır, Bala Hurda Tel Alınır, Beypazarı Hurda Tel Alınır, Çamlıdere Hurda Tel Alınır, Çankaya Hurda Tel Alınır, Çubuk Hurda Tel Alınır, Elmadağ Hurda Tel Alınır, Etimesgut Hurda Tel Alınır, Evren Hurda Tel Alınır, Gölbaşı Hurda Tel Alınır, Güdül Hurda Tel Alınır, Haymana Hurda Tel Alınır, Kalecik Hurda Tel Alınır, Kazan Hurda Tel Alınır, Keçiören Hurda Tel Alınır, Kızılcahamam Hurda Tel Alınır, Mamak Hurda Tel Alınır, Nallıhan Hurda Tel Alınır, Polatlı Hurda Tel Alınır, Pursaklar Hurda Tel Alınır, Sincan Hurda Tel Alınır, Şereflikoçhisar Hurda Tel Alınır, Yenimahalle Hurda Tel Alınır,

Ankara Hurdacı 06 Hurda Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri WhatsApp uygulaması ve +90 534 823 42 06 nolu telefonlara elinizdeki hurdanın fotoğraflarını çekip gönderdiğinizde anında dönüş alacaksınız.

Hurda Piyasası içinde en hızlı ve fiyat veren firmayız

Bir yanıt yazın