Kurşun Hurdası Alınır

Ankara’da hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle firmamız Ankara Hurdacı 06 , tüm Ankara ve İlçelerinde kurşun hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen firmamız güvenilir ekibi ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken kurşun hurdasını değerlendiriyoruz. Daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. Ankara’da bulunan firmamız Ankara Hurdacı 06 pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında kurşun hurda da bulunur. İşini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin çoğunda yer almaktadır.

Kurşunun kullanım alanları oldukça geniştir. Kurşun korozyonu önlediğinden boyalarda, kabloların kaplanmasında, x ışınlarından korunmada, mühimmat yapımında gibi kullanım alanlarına sahiptir. Geri dönüşümü sağlandığında ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamış olur. Firmamız elinizdeki kurşun hurdayı en iyi biçimde değerlendirmektedir. Firmamız elinizdeki kurşun hurdayı değerinde satmanıza yardımcı olur.

Kurşun ve Kurşun Hurdasının Kullanım Alanları

Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olduğu için birçok alanda kullanım kazanmıştır. İnşaat sektöründe ses yalıtımı için kurşun en fazla tercih edilen elementtir. Boru yapımında da benzer oranda kullanıma sahiptir. Birçok endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Ancak kurşun insan ve hayvanlara zarar verebilmektedir. Kurşun kap içinde gıda tüketilmesi son derece tehlikelidir. Kurşun, silah üretiminde en çok kullanılan elementtir. Nükleer enerji santrallerinde radyasyonu engellemesi için kullanılmaktadır. Kurşun hurdalarının %60’lık oranı geri dönüşüme girebilmektedir.

Temel Kullanım Alanları

– Akü imali – Kablo yalıtkan lığı – Madde ve diğer ürünler – Mühimmat – Alaşımlar – Kimyasal maddeler ve pigmentler – Radyasyon yalıtımları – Benzin katkısı – Kurşun Hurdası Çeşitleri: Kurşun Boru, Külçe Kurşun, Levha Kurşun, Kırkambar Kurşun.

Aldığımız Hurda Kurşun Türleri

Hurda kurşunun çok fazla türü bulunmamaktadır. Zaten Ankara Hurdacı 06 hurdacılık firmamız, bütün hurda kurşun türlerini alma eğilimindedir. Hurda kurşun levha ve hurda çatı minare söküm kurşun türleri, hurda kurşunun en önemli iki türüdür. Dolayısıyla firmamızda da bu türleri eksiksiz bir şekilde alabilmektedir. İki kurşun hurdası türü arasında fiyat farkı yok denecek kadar azdır. Her zaman belirttiğimiz gibi, hurda kurşun kg fiyatı firmamız için önemsizdir. Bu türlerin yüksek tonajlı alımları çok az firma tarafından yapılmaktadır. Belirlenen fiyat ne kadar olursa olsun, firmamız toplu hurda kurşun alımı yapabilen bir kapasiteye sahiptir.

Nerelerden Hurda Kurşun Alımı Yapıyoruz?

Alımlarımız Ankara bölgesi içerisinde yapılmakta olup firmamız, ilerleyen zamanlarda alım bölgelerini genişletmeyi amaçlamaktadır. Ancak şu an itibariyle hurda kurşun alımları, Ankara içinden ve çevresinden yapılabilmektedir. Fiyatlar bölgeden bölgeye değişmemektedir. Alım yaptığımız her yerde müşterilerimize sunduğumuz fiyat her zaman aynıdır. Bu durum, herkese eşit şartlarda hizmet sunduğumuzu da göstermektedir. Ankara Hurdacı 06, bütün bölgelerde anında hurda kurşun alımı yapmaktadır. Alımlar en kısa zamanda yapıldığından, hurda satışı sonucunda ödemeler de sizlere kısa sürede ödenmektedir. Size sunduğumuz bütün avantajlar ve hizmetlerimiz, kaliteli bir hurdacı olduğumuzu göstermektedir. Bundan dolayı Ankara’da çokça tercih edilen hurdacılardan birisi olarak gösterilmeyi başarmıştır.

Kurşun Hurdası Tonaj Fiyatı Ne Kadar?  

Tonaj fiyatları, kg fiyatı baz alınarak belirlenmektedir. En fazla kazanç elde edeceğiniz satış, tonajlı hurda kurşun satışıdır. Dolayısıyla en kazançlı fiyatlar da belirlenen tonaj fiyatlarıdır. Firmamız, hurda kurşun tonaj fiyatı olarak yine en yüksek fiyatları belirlemektedir. Piyasadaki ufak değişimler, fiyatlarımızı en az oranda etkilemektedir. Bundan dolayı firmamız, her durumda yüksek fiyattan kurşun hurdası alımı yapabilmektedir. Bir hurdacı tercih etmeden önce firmamızdan bilgi almanızda yarar vardır. Sonuç olarak kaliteli hizmet ve en yüksek fiyatlandırma firmamızda bulunan bir avantajdır.

Firmamızdan Kurşun Hurdalarınız için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

KURŞUN HURDASI ALDIĞIMIZ BÖLGELER

Akyurt Hurda Kurşun Alınır, Altındağ Hurda Kurşun Alınır, Ayaş Hurda Kurşun Alınır, Bala Hurda Kurşun Alınır, Beypazarı Hurda Kurşun Alınır, Çamlıdere Hurda Kurşun Alınır, Çankaya Hurda Kurşun Alınır, Çubuk Hurda Kurşun Alınır, Elmadağ Hurda Kurşun Alınır, Etimesgut Hurda Kurşun Alınır, Evren Hurda Kurşun Alınır, Gölbaşı Hurda Kurşun Alınır, Güdül Hurda Kurşun Alınır, Haymana Hurda Kurşun Alınır, Kalecik Hurda Kurşun Alınır, Kazan Hurda Kurşun Alınır, Keçiören Hurda Kurşun Alınır, Kızılcahamam Hurda Kurşun Alınır, Mamak Hurda Kurşun Alınır, Nallıhan Hurda Kurşun Alınır, Polatlı Hurda Kurşun Alınır, Pursaklar Hurda Kurşun Alınır, Sincan Hurda Kurşun Alınır, Şereflikoçhisar Hurda Kurşun Alınır, Yenimahalle Hurda Kurşun Alınır,

Ankara Hurdacı 06 Hurda Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri WhatsApp uygulaması ve +90 534 823 42 06 nolu telefonlara elinizdeki hurdanın fotoğraflarını çekip gönderdiğinizde anında dönüş alacaksınız.

Hurda Piyasası içinde en hızlı ve fiyat veren firmayız

Bir yanıt yazın